رفتن به محتوای اصلی
logo-samandehi
Keramino
نمادهای اطمینان کرامینونمادهای اعتماد کرامینو
اگر کسب و کار شما اینترنتی نباشد به زودی ورشکست خواهید شد. "بیل گیتس"

قانون اول

تعرفه های طراحی سایت موجود در صفحه اصلی، متغیر می باشند؛ توضیح آن که پس از ثبت سفارش و ارتباط ما با کارفرما و صحبت درباره ماهیت سایت مد نظر، ممکن است المان هایی حذف یا اضافه شوند. قیمت نهایی، پس از انعقاد قرارداد معلوم می شود.

قانون دوم

حق امتیاز کلیه‌ی آموزش‌ها و کالاهای موجود در سایت برای کرامینو محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا سوءاستفاده از آن ممنوع است و پیگرد قانونی دارد؛ البته با ذکر عنوان سایت و لینک منبع بلامانع است. هم چنین، کاربر با خرید پکیج قرارداد جامع طراحی سایت از لحاظ شرعی و اخلاقی متعهد می‌ گردد آن را به هیچ نحوی (رایگان یا غیر رایگان) در اختیار کسی نگذارد.

قانون سوم

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود در فرآیند خرید مشکلی به وجود آید، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. در این مواقع از طریق بخش تماس با ما مورد پیش آمده قابل پیگیری است. کرامینو رسیدگی به این موارد را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.

قانون چهارم

تمام قالب ها و افزونه های موجود در سایت، در ابتدا به صورت آزمایشی تست شده اند تا مشکلی وجود نداشته باشد. اطلاع رسانی آپدیت ها، در کانال گروه طراحی سایت کرامینو اطلاع رسانی می شود. کاربران پس از خرید پکیج می توانند جهت عضویت در کانال، روی لینک keramino_ir کلیک نمایند.

تماس با کرامینو برگشت به بالا