رفتن به محتوای اصلی
به وب سایت کرامینو خوش آمدید!

سئو را بهتر بشناسیم

در این مقاله قصد داریم در رابطه با موتور جستجو، سئو و اینکه آیا می توان از سئو کسب درآمد کرد؟ صحبت کنیم. سئو را بهتر بشناسیم

منظور از موتور جستجو چیست؟

شاید بد نباشد در اینجا یک توضیح مختصر درباره ی موتور های جستجو بدهیم. در حقیقت کاربران با استفاده از موتور های جستجو می توانند به راحتی موضوعات مورد نظر خود را جستجو کنند. برخی از بهترین موتور های جستجو عبارت اند از: گوگل، بینگ، یاهو و… وقتی کاربر به دنبال مطلبی در موتور های جستجو می گردد. موتور های جستجو لیستی از وب سایت های مرتبط با آن موضوع را برای کاربران نمایش می دهند.
سئو را بهتر بشناسیم

سرچینگ

منظور از سئو چیست؟!

واژه ی سئو مخفف کلمات Search Engine Optimization است و اگر بخواهیم تعاریف آکادمیک درباره ی سئو را کنار بگذاریم و به زبان غیر رسمی، سئو را تعریف کنیم، باید بگوییم: سئو به مجموعه تکنیک هایی می گویند که با استفاده از آن میتوان رتبه ی وبسایت خود را در موتور های جستجو بالا برد.
سئو را بهتر بشناسیم

سئو چیست

آیا می شود از سئو درآمد کسب کرد؟

در گذشته سئو اصلاً بازار کار خوبی نداشت و خیلی جدی گرفته نمی شد؛ اما رفته رفته پیشرفت عجیبی داشت و تبدیل به یک علم شد. به طوری که خیلی از کسانی که حتی در حوزه ی آی تی فعالیت نمی کردند وارد این حیطه شدند و سئو را به عنوان شغل اصلی خود قبول کردند.
در حال حاضر در برخی موارد مبلغ پروژه های مربوط به سئو چندین برابر مبلغ پروژه های طراحی سایت است. درحال حاضر سئو آنقدر همه گیر شده که به عنوان مثال اگر شما بخواهید برای یک میوه فروشی یک سایت طراحی کنید صاحب آن فروشگاه اولین سوالی که از شما می پرسد این است که وقتی در گوگل جستجو کردن سوپر مارکت سایت من در صفحه ی چندم قرار می گیرد.
سئو را بهتر بشناسیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کرامینو برگشت به بالا