رفتن به محتوای اصلی
به وب سایت کرامینو خوش آمدید!

روش‌های بهبود رتبه سایت

روش‌های ارتقاء رتبه سایت - قسمت دوم

محتوای مناسب و تاثیر آن در سئو: روش‌های بهبود رتبه سایتب

بدون هیچ تردیدی مهمترین عامل در سئو، قرار دادن محتوای ارزشمند برای کاربران است. اگر شما محتوای ارزشمند برای کاربران نداشته باشید، شک نکنید با هیچ ترفندی نمی توان به صورت پایدار، رتبه ی سایت شما را در موتور های جستجو، ارتقا داد. این را به خاطر داشته باشید که اگر کیفیت متن در سایت شما بالا باشد، شما هشتاد درصد راه موفقیت در سئو را طی کرده اید. روش‌های بهبود رتبه سایت

در ادامه به بررسی نکاتی در رابطه با قرار دادن محتوای مناسب در سایت، می پردازیم:

 

رتبه سایت 1

 

نکته هفتم:

سایت تان را زنده کنید و زنده نگه دارید. مطالب سایت شما باید بروز باشد و مدام در حال بروز رسانی محتوای سایت خود باشید، این کار بازدید کنندگان سایت تان را به کاربر سایت تان تبدیل می کند.

نکته هشتم:

شما به عنوان یک مدیر سایت باید اعتبار خود را مدیریت کنید، به عنوان مثال اگر به دلیل مشغله ی زیاد شش ماه به سایت تان سر نزنید و مطلبی درون سایت خود منتشر نکنید، قطعاً کاربران خود را از دست خواهید داد و اگر کاربران تان کاهش پیدا کند، موتور های جستجو از سایت شما دلگیر می شوند.

نکته نهم

امکانات سایت تان را مطابق با میل کاربر تولید کنید. به عنوان مثال اگر بیش از هفتاد درصد کاربران از شما تقاضا دارند که بخش آخرین اخبار را در سایت تان اضافه کنید، قطعاً باید این کار را انجام بدهید.

نکته دهم: روش‌های بهبود رتبه سایت

کاری کنید که مطالب تان را کپی کنند. اگر فردی یک مطلب از سایت شما کپی کند و آن را با ذکر منبع درون سایت خود قرار دهد، اعتبار سایت شما به شدت نزد موتور های
جستجو بالا می رود.

نکته یازدهم: روش‌های بهبود رتبه سایت

هر مطلبی که درون سایت خود قرار می دهید باید دارای تاریخ انتشار، نام نویسنده، نوع مطلب، سرفصل و هدینگ شماره ی یک (جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش چگونه یک مقاله را سئو کنیممراجعه شود) باشد.

نکته دوازدهم:

در سایت خود بخشی را به طراحی تقویم سایت اختصاص دهید، این کار به سئوی سایت شما کمک زیادی می کند.

نکته آخر:

در شبکه های اجتماعی فعال باشید و مطالب وب سایت تان را در آن های به اشتراک بگذارید، این کار به طرز عجیبی در سئوی شما تاثیر می گذارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کرامینو برگشت به بالا