رفتن به محتوای اصلی
به وب سایت کرامینو خوش آمدید!

روش‌های ارتقاء رتبه سایت

روش‌های ارتقاء رتبه سایت - قسمت اول

در این جا قصد داریم یکسری نکات را با هم بررسی کنیم که با رعایت آن ها می توانیم رتبه وب سایت خود را در موتور های جستجو ارتقا دهیم:

 

رتبه سایت 2

نکته اول:روش‌های ارتقاء رتبه سایت

اولین چیزی که باید بدانیم این است که هرچیزی که در وب سایت ما قرار می گیرد در سئوی وب سایت ما موثر است، اعم از: متن ها، عکس ها، فیلم ها و…

نکته دوم:روش‌های ارتقاء رتبه سایت

اگر کاربر به صفحه ای از سایت ما مراجعه کند که در آن با خطای شماره ۴۰۴ مواجه شود برای سایت ما امتیاز منفی محسوب می شود.

نکته سوم:روش‌های ارتقاء رتبه سایت

در سایت خود حتماً از عکس ها استفاده کنید و بعد از عکس سعی کنید کلمات مرتبط با موضوع صفحه ی خود را درج کنید، زیرا موتور های جستجو متون بعد از عکس را به عنوان کلمات کلیدی در نظر می گیرد و طبیعتاً در سئوی صفحه ی شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

نکته چهارم:روش‌های ارتقاء رتبه سایت

در گذشته استفاده از ویدئو کار غیر معقولی به نظر می رسید اما امروزه استفاده نکردن از ویدئو در سایت کار غیر معقولی به نظر می رسد. پس حدالامکان از ویدئو ها استفاده کنید و مانند عکس ها، متونی که بعد از ویدئو ها قرار می گیرد به عنوان کلمات کلیدی در نظر گرفته می شود و هر چقدر که کاربران از ویدئوی شما بازدید کنند، سئوی صفحه ی شما در آن کلمات کلیدی بالا خواهد رفت.

نکته پنجم:

نام عکس ها و ویدئو ها را مرتبط با موضوع صفحه ی خود انتخاب کنید، این کار به بهینه سازی صفحه وب سایت شما کمک شایانی می کند.

نکته ششم:

به هیچ عنوان مطالب کپی در سایت تان منتشر نکنید، حتی با ذکر منبع. موتور های جستجو از این کار متنفرند و رتبه ی سایت شما را به سرعت کاهش می دهند. البته اگر مطلبی را با ذکر منبع کپی کنید، موتور های جستجو با شما کاری ندارند اما همان طور که گفته شد حتی با ذکر منبع هم این کار را نکنید، به دلیل این که شما وقتی مطلبی را از یک سایت کپی می کنید، به این معنی است که به صورت رایگان مطالب رقیب تان را تبلیغ میکنید و این کار برای شما هیچ سودی نخواهد داشت و بهتر است مطالبی که درون سایت تان قرار می دهید از خودتان باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کرامینو برگشت به بالا